Úspěch naší školy v krajském kole soutěže AUTOMECHANIK JUNIOR
Ve dnech 28. a 29. února 2024 se v prostorách odborného výcviku naší školy v Jablunkově uskutečnilo krajské kolo celostátní soutěže středních odborných škol oboru “Automechanik”. Soutěže se zúčastnilo 15 talentovaných žáků z 12 odborných škol Moravskoslezského kraje.
V obrovské konkurenci se naše škola umístila na prvním místě. Velká gratulace našim vítězům! Na druhém a třetím místě se umístila škola SŠTaD z Ostravy Vítkovic. Studenti z prvního a druhého místa postupují do celostátního finále, které se uskuteční v automobilce ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi.
Kromě hlavní soutěže probíhaly také doprovodné disciplíny. Pneuservis zajišťovala firma AD Technik, které moc děkujeme za jejich podporu. A jako třešnička na dortu se konaly závody v motokárách na STEEL RINGu v Třinci.
Těšíme se na další úspěchy našich studentů a děkujeme všem, kdo se podíleli na úspěchu tohoto krajského kola soutěže.
Webové stránky programu Interreg V-A SK-CZ - https://www.sk-cz.eu/
Výše poskytnuté dotace z EFRR: 192 369,96 EUR